HAKKIMIZDA

 

ALSİM İNŞAAT,1999 yılından günümüze kadar özellikle endüstriyel yapıların, ısı yalıtımlı yada ısı yalıtımsız çatı ve cephe kaplamaları konusunda yurt içi ve yurt dışı hizmet vermektedir.

 

Entegre Sistem Politikamız;

 

MİSYONUMUZ

Çatı ve Cephe Kaplama sektöründe; Türkiye’de ve Bölge’de ilk akla gelen, tercih edilen, örnek alınan, öncü ve saygın bir kurum haline gelmektir.

 

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ve müşterilerimiz için; yetkin çalışanlarımızla, çevreye duyarlı, toplumsal kurallara saygılı, güvenilir ve şeffaf yönetim ilkelerimiz çerçevesinde hizmet üretimi gerçekleştirerek, sürdürülebilir değer yaratmaktır.

 

Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki ilkeleri politikamız olarak benimsedik.

 

İLKELERİMİZ VE VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ VE POLİTİKALARIMIZ

 

*      Müşteri Memnuniyeti: Müşteri ve toplumun memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin odak noktasıdır. Taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz tamamlayıp teslim ederiz.

 

*      Sürekli İyileştirme: Süreçlerimizi kalite, çevre, iş sağlığı güvenliği performans göstergeleri ile takip eder, uygunsuzluklar daha oluşmadan sistemimizi sürekli iyileştirmeye çalışırız.

 

*      Kanunlara ve Mevzuatlara Uyum: Tüm faaliyetlerimizi T.C. yasaları ve hukuk kuralları çerçevesinde, yönetmelikler, düzenlemeler ve şartnamelere uygun olarak yürütürüz.

 

*      Yüksek Nitelikli Çalışanlar: Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hâkim, konusunda bilgili, işini gerçekten seven, yaptıkları her işten sorumluluk ve gurur duyan nitelikli ve kişisel çatışmalardan arınmış, hedeflere odaklı istekli birtakım olarak çalışırız.

 

*     İnsan ve Çevre Sağlığını Korumak: İş sürecimizde insan ve çevre sağlığı ve güvenliğini olumsuz etkileyebilecek tüm riskleri azaltmayı, çalışanları ve toplumu bilinçlendirmeyi asli işimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederiz.

Free Onepage Joomla! template by L.THEME

Go with Pro version to remove this copyright and download Quickstart package, click here!